دات نت نیوک
پیشرو در بومی سازی نیازمندی های صنعت برق و انرژی 

شبکه برق

تیم فنی و تخصصی شرکت فصبا در حوزه شبکه های برق اقدام به ارائه پروژه های  گوناگون شامل مطالعات  شبکه ، طراحی، بهینه سازی، اسکادا و ...نموده است.هم چنین این شرکت با هدف مرتفع نمودن نیازمندی های این حوزه اقدام به طراحی  و تولید نرم افزارهای بومی DPAT-grid و DPAT-distribution نموده است.

نفت و گاز

شرکت فصبا با توجه به تجربه و دانش فنی خود در حوزه سیستم های اتوماسیون ، اسکادا و ابزارهای تحلیلی ، قابلیت ارائه راه حل های جامع در حوزه ی میادین دیجیتال گازی و نفتی، خطوط لوله نفت و گاز، پالایشگاه های نفت و گاز، صنایع پتروشیمی و پلنت های کوچک و متوسط را دارا می باشد.

نیروگاه برق

بهینه سازی و اجرای سیستم های حفاظتی نیروگاه ها با توجه به نیاز مبرم کشور به تولید انرژی برق و توسعه سیستم  نیروگاهی  از اهمیت بسزایی برخوردار است.شرکت فصبا در این راستا اقدام به انجام پروژه های گوناگون و طراحی و تولید نرم افزار بومی  DPAT-powerplant جهت محاسبات پارامترهای سیستم های حفاظتی نیروگاه نموده است.

صنعت

شرکت فصبا با توجه به دانش فنی و تخصص خود با هدف مرتفع نمودن نیازمندی های فناورانه و نوین در صنایع مختلف اقدام به شناسایی مشکلات ، نقاط ضعف و نیازمندی های  این حوزه  شامل خدمات مهندسی مرتبط با شبکه  برق رسانی  از قبیل مطالعات شبکه، طراحی و بهینه سازی سیستم های حفاظتی، رلیاژ و خرید و اجرای مرتبط با اتوماسون و اسکادا  نموده است.

درباره فصبا 

شرکت فصبا با توجه به دانش فنی و تخصص خود با هدف مرتفع نمودن نیازمندی های فناورانه و نوین در صنایع مختلف اقدام به شناسایی مشکلات ، نقاط ضعف و نیازمندی های صنایع برق ، نفت ، گاز و پترو شیمی و ریلی نموده و در هر یک از این حوزه ها، این شرکت خدمات مهندسی ، خرید و اجرا، مرتبط با شبکه برق رسانی شامل مطالعات شبکه، طراحی و بهینه سازی سیستم های حفاظتی، رلیاژو خدمات مهندسی، خرید و اجرای مرتبط با اتوماسیون و اسکادا را ارائه می نماید . این شرکت تهیه و ایجاد ابزار های مطالعاتی و نرم افزار های تخصصی لازم را در دستور کار خود قرار داده است که تاکنون دستاورد های مفیدی در بومی سازی آنها داشته است .

صنعت ریلی

پیاده سازی سیستم های برق در پروژه های ریلی همگام با توسعه این  صنعت در دنیا از نیازهای مبرم صنعت ریلی می باشد.شرکت فصبا با توجه به دانش فنی  و تیم تخصصی خود توان پیاده سازی سیستم های برقی در صنعت ریلی را بطور EPC دارا می باشد.

آخرین اخبار

واحد آموزش فصبا

واحد آموزش شرکت فصبا در راستاي هدف ارتقاي دانش فني متخصصين صنايع برق، نفت ، گاز و پتروشیمی کشور اقدام به برگزاري سمينارها و دوره هاي آموزش تخصصي در تهران و يا در محل شرکت هاي مختلف نموده است؛ از جمله برگزاري دوره هاي آموزش تخصصي حفاظت شبکه انتقال برق که به صورت جداگانه در محل شرکت مديريت شبکه برق ايران و نيز هريک از 17 شرکت برق منطقه اي کشور و همچنین دوره های آموزشی تخصصی در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی برگزار شده ، در نتيجه آن تحولي قابل توجه در افزايش کارائي کارشناسان رلياژ در محاسبه تنظيمات و هماهنگي رله هاي شبکه انتقال داشته است.

واحد آموزش فصبا
 

سایت های مرتبط